December chceme odštartovať víťazne!

Na ľad Slovalco arény dnes vykorčuľujú Žochári z Topoľčian, ktorí aktuálne ťahajú sériu piatich víťazstiev a patrí im tretia priečka ligovej tabuľky. Aj vďaka tejto sérii nazbierali 41 bodov, čo je len o 5 bodov menej, ako má na konte vedúca Žilina.

V zostave nájdeme mimoriadne skúsených harcovníkov, s množstvom extraligových štartov. Lídrom defenzívy je robustný Michal Novák, ktorého v prvej obrane dopĺňa Alexander Zekucia. V ofenzíve taktiež nájdeme známe mená, exnitranov Ručkaya s Čaládim, ktorých dopĺňa Lukáš Novák, Jozef Tomčák, či najproduktívnejší Michal Kluka, ktorý nazbieral už 23 bodov.

My nastupujeme do zápasu s rovnakým zámerom ako naposledy, pretrhnúť čiernu sériu prehier a konečne sa potešiť z víťazstva. Prispieť k tomu má aj zvolenský útočník Patrik Marcinek, ktorý je stabilným členom A tímu Zvolena. 23-ročný majster má na konte v tejto sezóne už 21 extraligových zápasov, v ktorých dvakrát skóroval a pridal sedem asistencií. Dnes sa predstaví v prvom útoku spolu s Jakúbekom a Šramatym. Spolu s ním pricestovali zo Zvolena aj obranca Samuel Barcík a útočníci Chlepčok a Gubančok.

Prvý zápas sme v Topoľčanoch dotiahli do víťazného konca, výsledkom 3:2. Dnes to bude úplne iný zápas, s mimoriadne ťažkým a rozbehnutým súperom. My však veríme, že sa nám podarí zlomiť negatívnu sériu a skúseného súpera opäť prekvapiť. Držte nám palce a fandite Indiánom!

Please follow and like us:
fb-share-icon