Defenzívu vystuží brezniansky kapitán

Play off je o maličkostiach a každý gól môže rozhodnúť. Brankárska otázka je vyriešená príchodom veľkej posily Mareka Šimka, ofenzívna sila výrazne vzrástla príchodom Nikiho Jaška a prišiel čas podporiť aj defenzívu.

Do obrany prichádza odchovanec Banskej Bystrice, pracovitý nekompromisný obranca, dlhoročná opora a kapitán Brezna, Tomáš Guttmann!

Tomáš je 34-ročný skúsený obranca, ktorý hokejovo vyrástol v mládežníckych kategóriach v Banskej Bystrici. Odtiaľ jeho kroky smerovali do Brezna, kde strávil nepretržite deväť sezón a právom získal kapitánske „céčko“. V aktuálnej sezóne odohral za Brezno všetkých 16 zápasov základnej časti. Rytierom však tesne ušlo play off a Tomáš je hráč, ktorý prichádza, aby bojoval ďalej a pomohol nám vybojovať predsezónny cieľ. Jeho snom je totiž zahrať si vyššiu súťaž!

Sme veľmi radi, že prijal našu ponuku a už zajtra vykorčuľuje v našom drese na prvý zápas proti Dolnému Kubínu! Tomáš bude určite svojimi skúsenosťami a poctivou robotou veľkým prínosom pre náš tím.

Please follow and like us:
fb-share-icon