Jožko Mihalík opúšťa náš tím, sezónu dohrá v Leviciach

Play off je spojené nielen s príchodmi, výmenami hráčov, ale aj ich odchodmi do iných klubov.

Ako už avizoval prezident klubu Ján Baran na včerajšej tlačovej besede, zápas s Prievidzou bol posledným pre útočníka prvej formácie Jožka Mihalíka. Kikino, ako ho všetci prezývajú, je hráčom Levíc, ktorý okrem zápasov Slovenskej hokejovej ligy (1. liga), hosťoval počas základnej časti aj u nás a bol mimoriadne platnou oporou tímu.

V indiánskom drese odohral 16 zápasov, v ktorých nazbieral 23 kanadských bodov za 11 gólov a 12 asistencií. Bol neoddeliteľnou súčasťou prvej formácie a strelcom dôležitých gólov. Asi najpamätnejší bude jeho presný zásah v Púchove, kedy sekundu pred koncom vyrovnal a zápas sme nakoniec vyhrali po samostatných nájazdoch.

V Levicich kraľuje všetkým štatistikám! So 43 bodmi je najproduktívnejším a najlepšie prihrávajúcim hráčom a zároveň aj najlepším strelcom tímu. Je pochopiteľné, že sa rozhodol pre pokračovanie v kvalitnejšej súťaži. Ďakujeme mu za všetko, čo pre našu indiánsku rodinu urobil, za všetky pekné hokejové momenty, ktorými potešil verných fanúšikov a prajeme mu, nech sa mu v ďalšej hokejovej kariére darí. Kedykoľvek bude u nás vítaný a tešíme sa na najbližšie stretnutie, či už ako súčasť jedného tímu, alebo súperi.

Please follow and like us:
fb-share-icon