Dnes bude v Žiari horieť ľad, indiánov poženú vpred vypredané tribúny!

Toto v Žiari ešte nebolo! Už dnes našu Slovalco arénu čaká veľký hokejový sviatok. 3. zápas finálovej série západnej skupiny!

Indiáni spôsobili v našom meste ešte väčší hokejový ošiaľ, aký bol po celú sezónu, keď zvíťazili v druhom zápase na ľade Púchova po bojovnom výkone všetkých hráčov 3:2. Bolo to veľmi dôležité víťazstvo v dramatickom zápase až do konca. Teraz máme všetko vo svojich rukách! Stačí vyhrať oba domáce zápasy a postúpime do absolútneho finále 2. ligy, ale draci z Púchova určite nepredajú svoju kožu lacno.

Už sa všetci nevieme dočkať úvodného buly. Adrenalín stúpa každou minútou. Náš štadión sa o pár hodín zmení na pravé hokejové peklo, o ktoré sa postarajú hráči na ľade a samozrejme, fanúšikovia na tribúnach. Aréna bude praskať vo švíkoch. Draci musia rátať s tým, že priletia na horúcu indiánsku pôdu. Dnešný zápas bude vypredaný do posledného miesta! Viac ako 2000 fanúšikov bude hnať Indiánov dopredu. Naši bojovníci budú potrebovať podporu každého jedného z nás a potom to spolu určite dotiahneme k vytúženému postupu. Puto medzi Indiánskymi hráčmi a fanúšikmi je veľmi silné a tak chlapci budú naplno cítiť našu energiu.

Vo štvrtok sme sa boli pozrieť na tréning Indiánov, kde panovala veľmi dobrá nálada. Na chlapcoch bolo vidieť odhodlanie a obrovskú chuť po víťazstve. Zodpovedne sa celý týždeň pripravovali na tento víkend, ale ani fanúšikovia nezaháľali a tiež sa vzorne pripravovali, aby vytvorili finálovú atmosféru, ako sa na naše hokejové mesto patrí.

V predaji sú posledné vstupenky, neváhajte a príďte nás podporiť, štartujeme o 18:00! Spolu to dokážeme, buďte pri tom s nami!

Autor: Danko Magdolen

Please follow and like us:
fb-share-icon