Dnes ide o veľa, nechceme koniec sezóny!

Po troch osemfinálových zápasoch vedie Považská Bystrica v sérii 2:1. Dnešné víťazstvo by pre nich znamenalo postup do štvrťfinále a pre nás koniec sezóny. To však nechceme dopustiť v žiadnom prípade a dnes budeme bojovať do posledných síl, aby sme sériu vyrovnali a vynútili si rozhodujúci zápas v Považskej Bystrici.

Scenár z dvojzápasu na Považí sa opakuje a rovnako ako my, tak aj panteri ovládli prvý zápas na súperovom ľade. My však chceme túto vyrovnanú sériu natiahnuť na ďalšie zápasy a urobíme všetko pre to, aby sme dnes večer oslavovali víťazstvo a naďalej sa udržali v boji o štvrťfinálovú účasť!

Indiáni presne vedia, čo na súpera platí, aj čo rozhodlo predchádzajúce zápasy, čomu sa vyvarovať a čo robiť lepšie. Len disciplinovaný výkon a využívanie ponúknutých príležitostí nám zaručí zotrvanie v ťažkom boji.

Nič nie je stratené, stále sa hrá na tri víťazné zápasy a my veríme, že aj s podporou fanúšikov, dnešný duel zvládneme. Neseďte doma, ale príďte pomôcť Indiánom v boji s ťažkým súperom. Zápas začína rovnako ako včera o 18:00 a vstupenky sú stále dostupné online na našom webe vstupenky.hkmskziar.sk

Please follow and like us:
fb-share-icon