Dnes nastúpime s jednoznačným cieľom, odvrátiť dubnický “mečbal”

Po troch štvrťfinálových zápasoch vedie Dubnica 3:0, ale séria ešte nekončí! Hrá sa na štyri víťazstvá a hokejová história si pamätá veľké obraty.

Chlapcom nemožno vyčítať snahu, bojovnosť, ani obetavosť, ktorú predviedli vo všetkých doterajších zápasoch. Jediné, čo nás stálo body, je strelecká neefektivita a absencia kľúčových hráčov. Osem tretín bez streleného gólu stojí za tromi prehrami, ale dnes to prelomíme! Dnes to bude úplne iný zápas.

Dubnica stojí pred ťažkým posledným krokom, uzavrieť sériu a postúpiť do semifinále. My nemáme čo stratiť, naopak môžeme len získať. Najúspešnejšia kapitola v histórii žiarskeho hokeja je už napísaná a bojujeme o čerešničku na torte, aby sme ju ešte prikrášlili.

Chlapci vo včerajšom zápase podali disciplinovaný výkon, ku ktorému už chýbala len gólová koncovka. Dubnica je hrateľný súper a je len na nás, aby sme pokračovali vo včerajšom výkone, strelili góly a potešili fanúšikov z víťazstva.

Všetci veríme, že dnešný zápas nebude posledný v sezóne a urobíme preto všetko! Zápas štartuje už o 17:30, neseďte doma, ale príďte do Slovalco arény, povzbudiť Indiánov v boji o piaty zápas. Vstupenky sú dostupné online na webe vstupenky.hkmskziar.sk

Please follow and like us:
fb-share-icon