Dnes oslavuje narodeniny PR manažér Indiánov, Mário Bóna

Dnes oslavuje svoje narodeniny náš PR manažér Mário Bóna. Je to človek, ktorý sa celým svojim srdcom oddáva práci pre náš klub. PR manažér nie je zďaleka jeho jediná úloha, ktorú s láskou robí pre Indiánov.

Mário zastáva aj funkciu šéfredaktora webovej stránky a administrátora sociálnych sietí Indiánov. Píše množstvo článkov, aby naši fanúšikovia mali čo najlepšie informácie o mužstve, či už na ľade, ale aj mimo neho. Pred domácimi zápasmi ho môžeme vidieť na ľade, ako víta našich hráčov. Cez prestávky nás zase zabáva rôznymi súťažami pre malých aj veľkých. Priamo cez zápasy sa presúva do úlohy fotografa a jeho fotoaparátu neunikne žiadny detail.

Jeho úloha však nekonči ani pri vonkajších zápasoch. Aj tam zastáva úlohu fotografa a to ešte stále nie je všetko. V rámci možností sa snaží naším fanúšikom prinášať priame prenosy z ľadov súperov, cez ktoré môžeme počuť jeho nezameniteľný hlas.

Mário, prajeme ti všetko najlepšie k dnešným narodeninám a patrí ti veľká vďaka za všetko, čo robíš pre náš klub. Veľmi si to vážme a ĎAKUJEME!

Autor: Danko Magdolen

Please follow and like us:
fb-share-icon