Do Prievidze vycestujeme aj s dvomi autobusmi fanúšikov!

Súťaž pokračuje ďalším kolom, v ktorom cestujeme do neďalekej Prievidze. Spolu s nami vycestuje aj veľká výprava fanúšikov, ktorí naplnili dva autobusy a na štadióne súpera chcú vytvoriť našim hokejistom domácu atmosféru!

Prievidza je súperom, s ktorým sme sa stretli v predsezónnej generálke. Vtedy sme uspeli tesným výsledkom 2:3 a dnes chceme toto víťazstvo potvrdiť!

Domáci patria k tradičným účastníkom súťaže, ale v aktuálnom ročníku sa im zatiaľ veľmi nedarí. Nazbierali doteraz len 6 bodov, za ktoré im patrí 7. priečka ligovej tabuľky. Napriek nelichotivému postaveniu, však dokážu súperov potrápiť.

V domácom zápase s Púchovom rozhodla o víťazstve favorita až záverečná minúta zápasu. Po dvoch tretinách bol stav stretnutia 3:3 a Púchov zvíťazil až gólom 25 sekúnd pred koncom záverečnej tretiny. Aj tento výsledok svedčí o kvalite domáceho tímu a predpovedá, že nás dnes čaká náročný duel.

Najproduktívnejším, najlepšie prihrávajúcim hráčom aj najlepším strelcom tímu je Marek Mendel, ktorý má na konte 9 kanadských bodov, za 3 góly a 6 asistencií. Marek je odchovancom Prievidze a okrem 3-zápasového hosťovania v Dubnici, je domácemu tímu verný už 13 sezón.

V prebiehajúcej sezóne nastrieľali Prievidžania súperom 23 gólov, ale inkasovali 34, čo môže byť pomyselnou výhodou pre naše produktívne útoky, ktoré nastrieľali v tejto sezóne 34 gólov a sme v tejto štatistike tretím najproduktívnejším tímom súťaže. Inkasovali sme doteraz len 16-krát, čo je s Púchovom a Dolným Kubínom najmenej v lige.

Držte nám palce a všetci, ktorí ešte nemáte plány na dnešné popoludnie, neseďte doma, ale príďte nás podporiť. Zápas začína v Prievidzi o 17:00. Tešíme sa na zápas a tešíme sa najmä zo záujmu veľkého počtu fanúšikov, ktorí vycestujú podporiť náš tím! ĎAKUJEME!