Druhý prípravný zápas už zajtra!

Už zajtra o 18:00 sa otvoria brány Slovalco arény, aby sme si mohli vychutnať prvý domáci prípravný zápas našich Indiánskych bojovníkov. Privítame mužstvo z východnej skupiny a to HKM Rimavská Sobota.

S týmto súperom sa stretneme ako novodobí Indiáni vôbec po prvýkrát a tak hráči, tréneri aj fanúšikovia sú plní očakávaní. Bodaj by aj nie, keď táto konfrontácia sľubuje veľmi kvalitný zápas.

Rimavská Sobota bez pochýb patrí dlhodobo k najlepším celkom celej súťaže. Dôkazom toho je aj absolútne finále 2. ligy v sezóne 2018/19. V tom nestačila na nášho ďalšieho súpera z prípravy HK Levice a prehrali 2:1 na zápasy. Minulú sezónu obsadili prvú priečku vo svojej východnej skupine so ziskom 43 bodov. Nechali za sebou aj už prvoligové Humenné o 4 body. Nastrieľali až 94 gólov a iba 31 inkasovali. Lodivodom nášho zajtrajšieho súpera je skúsený tréner Ján Podkonický, ktorý už bol na našom štadióne počas zápasu hviezd, keď stál na lavičke výberu východnej skupiny.

Stále platí, že opatrenia voči koronavírusu povoľujú na podujatiach v interiéri prítomnosť 500 ľudí. Veríme, že naši fanúšikovia v najväčšom možnom počte vytvoria pravú Indiánsku atmosféru.

Stále máte možnosť zaregistrovať sa ako člen klubu HK MŠK Indian Žiar nad Hronom a získať nielen „svoju“ sedačku, ktorú vám nikto neobsadí a navyše k nej dostanete aj fan predmety a výhody, ktoré budú mať iba členovia klubu. Zaregistrovať sa môžete priamo tu: CHCEM BYŤ ČLENOM KLUBU

Autor textu: Danko Magdolen

Please follow and like us:
fb-share-icon