Poznáme súperov aj termíny ďalších prípravných zápasov

Príprava Indiánov na novú sezónu naberá na obrátkach. Po prvom zápase, v ktorom sme podľahli Leviciam na ich štadióne 3:0, neleníme a pokračujeme v nastolenom trende. V zápase proti ťažkému súperovi z prvej ligy bol výsledok až druhoradý. Tréneri mali ideálnu možnosť vyskúšať nových Indiánov a hráčov z UMB Banská Bystrica, ktorí, v prípade potreby, budú dopĺňať naše mužstvo.

Čas do prvého buly sezóny sa kráti (ak všetko nezmení koronakríza) a naši fanúšikovia sa môžu tešiť na tri domáce prípravné zápasy. Áno, konečne sa po šiestich mesiacoch vrátime do Slovalco arény a to hneď trikrát počas nasledujúcich týždňov. Tréneri tak budú mať ďalšie možnosti skúšať hráčov a postupne skladať formácie, v ktorých bude tá najlepšia možná chémia a zohratosť hráčov.

Už vo štvrtok 24. septembra sa uskutoční na našom ľade prvý domáci prípravný zápas. Privítame celok HKM Rimavská Sobota, ktorý patrí dlhodobo k tým najlepším z východnej skupiny. Určite to bude veľmi zaujímavá konfrontácia, ale hlavne sa opäť stretneme, po viac ako polroku, v našej milovanej Slovalco aréne. Úvodné buly je naplánované na 18:00.

Nasledovať bude už avizovaná odveta s HK Levice, ktorá sa odohrá v utorok 29. septembra taktiež o 18:00. Tentokrát to bude úplne iný zápas, pretože spolu vytvoríme pravú indiánsku atmosféru, aká nás zdobila celú minulú sezónu a posilnení skúsenosťami z predchádzajúcich zápasov sa pokúsime levom prehru oplatiť!.

Do tretice v sobotu 3. októbra priletia na náš ľad havrany z Piešťan, ktorí sa po štyroch rokoch vracajú k hokeju. Pravdepodobne to bude naša posledná generálka na novú sezónu 2020/21. S týmto súperom sa stretneme aj v súťaži, a tak to bude generálka, ako sa patrí. Ako predošlé dva zápasy, aj tento sa začne tradične o 18:00. O prípadných zmenách vás budeme samozrejme informovať.

Veríme, že na tieto tri prípravné zápasy prídu Indiánov podporiť fanúšikovia v najväčšom možnom počte. Súčasné opatrenia proti pandémii koronavírusu umožňujú prítomnosť 500 ľudí na podujatiach v interiéri.

Už v najbližších dňoch sa dozviete, akým spôsobom bude prebiehať predaj vstupeniek na zápasy indiánov, pretože nariadenie o obmedzení počtu fanúšikov na štadióne a s tým spojené opatrenia si vyžiadajú zmeny aj v tejto oblasti.

Text: Danko Magdolen

Please follow and like us:
fb-share-icon