Indiáni boli povolaní do tímu Zvolena na dnešný zápas proti Budapešti

Do boja o SHL sme vstúpili spoločne s úradujúcim majstrom HKM Zvolen. Máme záujem fungovať ako farma úspešného extraligistu. Farmárska spolupráca funguje len vtedy, keď funguje obojstranne a hráči majú možnosť rozvíjať sa aj smerom k extralige. To je cieľom a víziou, ktorú chceme spoločne napĺňať.

Spolupráca s majstrom nezačala a neskončila len podpisom farmárskej zmluvy, ale naberá reálne kontúry. Indiáni boli po dohode klubov povolaní, aby dnes o 19:00 nastúpili v drese Zvolena na zápas proti UTE Budapešť, ktorý je súčasťou 23. ročníka Memoriálu Pavla Zábojníka, ktorý včera odštartoval vo Zvolene.

Hráči farmárskeho tímu dnes dostanú priestor, aby ukázali svoje schopnosti a potenciál trénerom A tímu, Petrovi Oremusovi a Andrejovi Kmečovi a v drese majstra zabojovali o ďalšie body do turnajovej tabuľky! Zvolen včera vstúpil do turnaja víťazstvom 6:5 nad poľským GKS Tychy. Dnes bude rad na indiánoch, aby prispeli k spoločnému úspechu na medzinárodnom turnaji.

Neváhajte a príďte podporiť indiánov v spoločnom boji na pôde majstra! Zápas začína o 19:00 na zimnom štadióne vo Zvolene.

Memoriál Pavla Zábojníka

23. ročník medzinárodného turnaja, ktorý sa každoročne koná vo Zvolene na počesť zvolenskej hokejovej osobnosti. Tento rok na turnaji bojujú Slovensko 20, HKM Zvolen, HC 05 Banská Bystrica, GKS Tychy (POL), UTE Budapešť (HU) a Donbass Doneck (UA).

Please follow and like us:
fb-share-icon