Majster v indiánskom drese

Keď prišiel pomôcť pred náročnými bojmi v play off, málokto tušil, že vidí hrať v indiánskom drese hráča, ktorý už v najbližšej sezóne zodvihne nad hlavu majstrovský pohár.

Včera sa opäť po roku vrátil na žiarsky ľad čerstvý majster Janko Chlepčok. V uplynulej sezóne si právom vybojoval miestenku v A tíme Petra Oremusa a na konci súťaže sa mu splnilo to, čo sa niektorým hráčom nepodarí počas celej kariéry. Zodvihol nad hlavu majstrovskú trofej!

Janko Chlepčok sa včera vrátil, aby pomohol indiánom v boji proti skúsenému prvoligistovi. Tak ako v extralige, tak aj proti Leviciam sa prezentoval bojovným výkonom, vynikal rýchlosťou a bolo cítiť skúsenosti z majstrovskej sezóny.

Janko svoj návrat do Žiaru zhodnotil veľmi skromne.

„Tešil som sa na to, že si oblečiem indiánsky dres. Zažil som tu pekné chvíle, plný dom. S chalanmi som sa poznal, bol to prvý zápas po dlhej dobe pre nich aj pre mňa, takže fajn, len škoda tej prehry.“

Ale nedalo nám neopýtať sa kapitána Mareka Pača, či nejako špeciálne privítali majstra v indiánskej kabíne.

„Chcel som mu naliať domácej za jeden, ale je to profík, tak si nedal 😀 Samozrejme žartujem. Sme radi, že chlapci zo Zvolena prišli. Všetci makali a nemôžem na nich povedať nič zlé. Boli pre tím veľkým prínosom!“

Jankovi prajeme úspešnú sezónu a veríme, že zápas s Levicami nebol v Žiari zďaleka posledný!

Please follow and like us:
fb-share-icon