Iskre chceme vrátiť prehru z prvého zápasu

Po mesiaci sa vraciame opäť na domáci ľad. Máme za sebou náročné zápasy v Prievidzi, Brezne a Dolnom Kubíne, v ktorých sme vybojovali 5 bodov. Dnes nás čaká ďalší náročný súper, ktorý nás ako prvý v súťaži dokázal zdolať. V Partizánskom sme prehrali 3:1 a máme im čo vracať!

Partizánske vyhralo 5 z 10 zápasov, za čo im patrí 5. priečka, so ziskom 15 bodov, čo je len o 4 body menej, ako my. Najproduktívnejším hráčom tímu je Juraj Gašparovič, ktorý má na konte 15 kanadských bodov za 6 gólov a 9 asistencií. Najlepším strelcom je 9-gólový Libor Káčer. Veľkou oporou v bráne je Martin Komžík s úspešnosťou zásahov až 94,42%!

Posledný zápas odohrala Iskra v Prievidzi, kde sa tešili z víťazstva 6:3 a pricestujú dobre naladení s chuťou dosiahnuť ďalšie víťazstvo.

Po nešťastnej prehre v Dolnom Kubíne sa opäť vraciame na domáci ľad, kde chceme opäť naplno bodovať a potešiť výhrou vynikajúcich fanúšikov! Zápas je pre nás mimoriadne dôležitý z hľadiska postavenia v tabuľke! Na chrbát nám „dýcha“ Brezno, ktoré stráca len 3 body, ale odohralo o zápas menej.

Po zranení sa vracia do zostavy Patrik Pohanka a dnes prvýkrát vykorčuľujú na žiarsky ľad naše najčerstvejšie posily, žiarčania Jakub Dubina a Martin Magdolen. Obzvlášť výnimočný bude dnešný zápas pre nášho kapitána, majstra sveta Jožka Stümpela, ktorý si zahrá v prvej útočnej formácii so svojim synom, reprezentantom do 18 rokov, Oliverom.

Nenechajte si ujsť tento zaujímavý duel, čaká nás veľký zápas, vo vynikajúcej atmosfére. Príďte nás povzbudiť a pomôcť v boji s ťažkým súperom! Začíname o 18:00.

Please follow and like us:
fb-share-icon