Môj dom môj hrad, platilo vo všetkých doterajších vzájomných zápasoch a dnes to chceme potvrdiť!

O 18:00 privítame poslednýkrát v základnej časti Panterov z Považskej Bystrice. Pre oba tímy veľmi dôležitý zápas, z pohľadu postavenia v tabuľke.

Panteri sú na hranici priameho postupu do play off, ale ešte zďaleka o ničom nie je rozhodnuté! Rovnako ako siedma Skalica, majú na konte 58 bodov a len o bod menej majú ôsme Modré krídla.

My sme sa po štyroch víťazstvách posunuli na desiatu priečku, ktorá znamená postup do baráže o miestenku v play off, ale do konca základnej časti zostáva ešte deväť zápasov a situácia sa ešte môže výrazne zdramatizovať. Aktuálne máme na konte 47 bodov, čo je o šesť viac ako Levice a o štrnásť viac ako Brezno, ale obaja títo súperi majú ešte k dobru zápas s reprezentačnou osemnástkou.

Panteri sa v posledných piatich zápasoch tešili z víťazstva len dvakrát, ale vyhrali dva z troch našich vzájomných zápasov. Vo všetkých prípadoch platilo, že sa z víťazstva tešil domáci tím! Veríme, že táto tradícia bude pokračovať aj dnes a potešíme všetkých fanúšikov piatym víťazstvom v rade.

Zápas začína o 18:00, neváhajte a príďte povzbudiť Indiánov v boji o dôležité body. Vstupenky sú stále dostupné online na našom webe vstupenky.hkmskziar.sk

Please follow and like us:
fb-share-icon