Napriek fantastickému výkonu sme ani na tretí pokus vo štvrťfinále nezvíťazili

Tretí štvrťfinálový súboj pripomínal vo viacerých faktoroch ten prvý zo Žiliny. Naše mužstvo aj včera podalo oduševnený výkon, ale opäť po šesťdesiatich minútach boli šťastnejší Vlci. Gólový priebeh stretnutia načal práve náš súper presilovkovým gólom zo záveru prvej časti hry. Na konci tej druhej sa však Indiánom podarilo vyrovnať na 1:1. V priebehu poslednej tretiny sme dokonca aj viedli 2:1, ale hostia vďaka trom zásahom z presilových hier otočili stav na konečných 2:4. Našim hráčom ďakujeme za výkony, ktoré sa museli páčiť každému správnemu fanúšikovi. Pozývame vás aj na zajtrajší zápas, ktorý sa rovnako ako včera odohrá v našej Slovalco aréne o 18:00.

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom – Vlci Žilina 2:4 (0:1, 1:0, 1:3)

Góly: 37. Tatár (P. Halama, Magdolen), 48. Gašpar (Suľovský, Lunter) – 20. Koyš (Bezúch, Safaralejev), 52. Bezúch, 59. Safaralejev (Mráz, Holenda), 60. Galamboš (Šmida, Varga). Rozhodovali: Vido, Valach – Hanko, Staššák; strely: 43:25; vylúčení: 9:4; presilovky: 0:4 (navyše Zubák 5+DKZ za hrubosť a vrazenie na mantinel a Belluš 10 minút za nešportové správanie); oslabenia: 0:0; 892 divákov.