Sezóna sa pre Indiánov nekončí, prvý mečbal Žiliny úspešne odvrátený

Indiáni si preniesli vynikajúci výkon z utorkového stretnutia aj do toho včerajšieho a tentokrát boli zaň odmenení výhrou. Žilinu sme po prvýkrát vo štvrťfinále pokorili po výsledku 5:3. Už v úvodnej 20-minútovke bolo na našom mužstve vidieť obrovskú chuť zvíťaziť . Skórovali sme v nej dvakrát rovnako ako súper a stav po jej skončení bol tak vyrovnaný. V prostrednej tretine sa žilinskí Vlci ujali vedenia gólom na 2:3. Indiáni však nechceli pripustiť koniec sezóny a záverečná tretina bola v ich réžii. Diváci počas nej videli tri góly v bránke súpera, ktoré nám zabezpečili víťazstvo. Tomu určite prispela aj skvelá divácka kulisa v Slovalco aréne. Vydobyli sme si tak piaty štvrťfinálový súboj, ktorý odohráme v piatok o 17:30 v Žiline.

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom – Vlci Žilina 5:3 (2:2, 0:1, 3:0), stav série 1:3

Góly: 13. Lunter (Nazarov, Gašpar), 17. Tatár (Kobolka, Magdolen), 43. Tatár (Magdolen), 47. Rais (Kobolka, Gašpar), 60. Magdolen – 16. Bezúch (Rehák, Kolář), 19. Varga (Jansons, Jakúbek), 30. Koyš (Safaralejev). Rozhodovali: Kalina, Krist – Drblík, Janiga; strely: 32:38; vylúčení: 1:3; presilovky: 2:0; oslabenia: 0:0; 784 divákov.