Návrat skúsených opôr

Dnes nás čaká mimoriadne dôležitý zápas s priamym tabuľkovým susedom. Breznianski rytieri majú na konte 19 bodov, čo je o 9 menej ako sme doteraz vybojovali my. Tento fakt hovorí jasnou rečou, že každý tím potrebuje bodovať. V prípade víťazstva sa rytierom vzdialime, v prípade prehry sa dotiahnu na rozdiel šiestich bodov. A to určite nechceme dovoliť!

Proti Breznu nastúpime s kompletným „prešovským útokom“ a spolu s nimi sa predstavia aj Kirill Romanov a Samuel Hrabčák. Do brány sa postaví Adam Trenčan, ktorý v utorok veľkým štýlom vychytal Zvolenu víťazstvo proti Nitre. Prezentoval sa viacerými famóznymi zákrokmi a novinári po zápase nešetrili chválou na jeho výkon.

Veľmi dobrou správou je, že po zranení sa opäť do zostavy vracia skúsený Braňo Srnka! V tejto sezóne nastúpil na päť zápasov, v ktorých zaznamenal tri góly a jednu asistenciu. Zranenie utrpel v domácom zápase so Žilinou 8. októbra a to ho z ďalšieho kolotoča zápasov vyradilo.

V uplynulom týždni sme vás informovali o zmenách v kádri, ku ktorým sme boli nútení pristúpiť z dôvodu série prehier. A prichádza ďalšia! Dnes sa vracia do nášho tábora skúsený obranca Tomáš Nádašdi, ktorý bol veľkou oporou nášho tímu počas úspešnej druholigovej sezóny. Viac ako 800-extraligových štartov sú mimoriadne cenné skúsenosti, ktoré naša defenzíva potrebuje, preto sme radi, že sa po minuloročnom pôsobení v Považskej Bystrici vracia opäť k nám.

Dnes to bude veľký boj, ale veríme, že všetky zmeny, ktoré sme urobili prinesú „ovocie“ a podarí sa nám v tomto veľmi dôležitom zápase zvíťaziť! Štartujeme už o 16:00, myslite na nás a fandite Indiánom!

Please follow and like us:
fb-share-icon