Nedeľný súboj medzi Indiánmi a Orlami z Rimavskej Soboty o 17:00

Nedeľný podvečer sa bude v Žiari niesť v znamení prvoligového hokeja. Zajtra k nám „priletia“ rimavskosobotské Orly, aby sa pokúsili obrať o ligové body našich Indiánov. Upozorňujeme, že tento duel sa začína už o 17:00. Poďme si teda o trochu viac priblížiť nášho súpera.

Rimavská Sobota si na nováčika súťaže nepočína najhoršie. Do doterajšieho priebehu ligy v tabuľke figuruje na desiatom mieste. Dokázala nazbierať desať bodov v ôsmich zápasoch. Na svojom konte má zatiaľ tri víťazstvá, štyri prehry v základnom hracom čase a jednu po predĺžení. Mužstvo ťahá hlavne Martin Ďaloga, ktorý doteraz bodoval sedemkrát. Orly po postupe do TIPOS SHL pritiahli do svojho kádra skúsených obrancov Petra Ordzovenského s Martinom Lenďákom aj troch ruských legionárov do útoku. Zmena nastala aj na pozícii hlavného trénera a tím do druhej najvyššej súťaže prebral 58-ročný Vladimír Klinga.

Budeme radi, keď zajtra pred 17:00 zavítate do Slovalco arény. Po piatkovom víťazstve v Dubnici Indiáni určite chcú pridať ďalšie. K tomu potrebujú čo najväčšiu podporu. Fandite!

Lístky v predpredaji na: https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky/sektor/hDDLbFr8ZPLkvPkXk      

Please follow and like us:
fb-share-icon