Nový deň, nový zápas! Dnes budeme bojovať o vyrovnanie série

Včerajší duel rozhodla záverečná tretina, v ktorej Vlci strelili štyri góly a rozhodli o prvom bode semifinálovej série. Dnes nás čaká nový zápas, ktorý začína opäť od nuly a my chceme bojovným výkonom opäť ukázať, že sme v semifinále zaslúžene.

Veľmi dôležitým faktorom boli včera presilovky a výkony brankárov. Tri góly padli v presilových hrách, z toho dva sme strelili my, čo je dobrá vizitka, na ktorú chceme dnes nadviazať. Rovnako pozitívne bolo, že sme ustáli krátku presilovku piatich proti trom, aj keď sme následne v oslabení inkasovali.

Roman Petrík zaznamenal 33 úspešných zákrokov, jeho náprotivok o desať menej. Obaja si udržali úspešnosť tesne pod hranicou 90%. Roman mal včera opäť veľký podiel na tom, že sme v zápase trikrát viedli a do tretej tretiny sme išli s jednogólovým náskokom.

Celý tím opäť ukázal veľkú bojovnosť a odhodlanie bojovať až do posledných sekúnd. Majster dokázal zápas zvrátiť, ale to nič nemení na tom, že sme mu boli vyrovnaným súperom a cesta za prvým bodom nebola pre káder Vlkov, “nabitý” hráčmi s extraligovými skúsenosťami, jednoduchá.

Dnes chceme na tento výkon nadviazať, aj keď tréneri museli urobiť zmeny v zostave. Veríme, že dnes opäť uvidíme dobrý hokej, hlavne nech sa nikto nezraní a nech lepší zvíťazí. Veríme, že to budeme my!

Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí nás prišli do Žiliny povzbudiť a dnes urobíme všetko preto, aby sme ich opäť potešili dobrým výkonom a gólmi. Zápas začína o 17:30 a sledovať ho môžete v priamom prenose na Niké TV.

Doma sa predstavíme v pondelok a v utorok. Vstupenky sú dostupné online na našom webe vstupenky.hkmskziar.sk