Po prestávke cestujeme na horúci skalický ľad

O 17:00 vykorčuľujeme v Skalici na prvý zápas po reprezentačnej prestávke a hneď nás čaká ťažký zápas, s naozaj kvalitným súperom.

Skalica je druhým najlepším tímom a hokejisti kráľovského mesta nastrieľali súperom už 68 gólov, čo je najviac spomedzi všetkých tímov súťaže!

V zostave skaličanov nájdeme dvoch najproduktívnejších hráčov celej súťaže. Najproduktívnejším hráčom ligy je skúsený Daniel Štumpf, ktorý má na konte 32 kanadských bodov a na druhej priečke je Richard Nemec, ktorý nazbieral len o bod menej. Obaja sú so 14. gólmi zároveň najlepšími strelcami SHL.

Nemec aj Štumpf sa pýšia husárskym kúskom, keď dokázali Breznu (Nemec) a Topoľčanom (Štumpf) streliť v jednom zápase 4 góly! Richard Nemec si svojimi výkonmi vyslúžil hosťovanie v extraligovej Nitre.

V prvom vzájomnom zápase sme skaličanom tesne podľahli výsledkom 3:2 po predĺžení, keď hostia vyrovnali na 2:2 až gólom 21 sekúnd pred koncom zápasu.

Dnes nás opäť nečaká nič jednoduché, ale spravíme maximum, aby sme opäť bodovali! Držte nám palce a fandite Indiánom!