Po prestávke opäť naplno!

Po týždňovej prestávke dnes pokračujeme ďalším zápasom na ľade súpera. Cestujeme do Hamuljakova, kde hráva svoje domáce zápasy Bratislavský hokejový klub.

Súperovi priebežne patrí 3. miesto v ligovej tabuľke a z piatich zápasov prehrali len dvakrát. Lídrom produktivity tímu a najlepším strelcom celej ligy je 21-ročný Niki Jaško, ktorý prešiel mládežníckym hokejom v Slovane Bratislava, hrával v drese reprezentačného výberu Slovenska do 20 rokov a po dvoch sezónach v zámorí sa vrátil na Slovensko.

V bráne je oporou Matej Mega, ktorý počas uplynulých dvoch sezón pravidelne nastupoval v zápasoch HC Bratislava v 1. lige. Aj v tejto sezóne už má na konte jeden zápas v drese Capitals.

V zostave nájdeme viacero hokejistov, ktorí prešli mládežníckymi kategóriami či už Slovana Bratislava, alebo iných extraligových klubov.

Našim chlapcom patrí priebežne 6. priečka, so stratou jediného bodu na dnešného súpera. Cestujeme odhodlaní zvíťaziť a opäť sa vrátiť na vrchné priečky tabuľky. Našim najproduktívnejším hráčom je Ivan Jakubík s deviatimi bodmi za 4 góly a 5 asistencií, najlepším strelcom je 6-gólový Jakub Tatár a najlepšie prihrávajúcim obranca Ján Tomaška so siedmimi asistenciami.

Fandite našim hokejistom a sledujte naše profily na sociálnych sieťach, kde vám budeme prinášať pravidelné reporty o dianí priamo z miesta.

Please follow and like us:
fb-share-icon