Pohľad do zákulisia pred dnešným zápasom

O dôležitosti prestížneho nováčikovského derby nemusíme ani polemizovať. Rovnako my, ako aj Brezno, chceme a potrebujeme bodovať, aby sme si uchmatli po základnej časti čo najlepšiu pozíciu!

Naša zostava sa takmer pred každým zápasom mení, z dôvodu rôznorodej skladby mužstva. Tím dopĺňajú hráči zo Zvolena, ale objavovali sa u nás v zostave aj hráči Detvy/Prešova (Magdolen, Pulščák, Halama), Nových Zámkov (Hrabčák), či Rimavskej Soboty (Romanov). Dnes o polnoci končí prestupové obdobie a to rozhodne aj o tom, kto do konca sezóny zostane u nás a kto sa vráti naspäť do svojich klubov.

Pekelný víkend má za sebou detvianske trio Magdolen, Halama, Pulščák, ktorí v piatok odohrali zápas s Dubnicou, ale v sobotu už strieľali góly za Detvu proti Piešťanom a včera proti Púchovu. Z pochopiteľných dôvodov ani jeden z nich dnes do zápasu nezasiahne. Rovnako Zvolen nám dnes posiela len Babeliaka a Čulíka.

Je tu ale aj potešiteľná správa! Opäť dnes oblečie indiánsky dres mladý Nitran Marek Šramaty, ktorý po troch zápasoch u nás dohral ďalších 21 zápasov za extraligovú Nitru!

Snáď najväčšiu motiváciu bude mať exbrezňan Juraj Ovečka, ktorý k nám prišiel práve z tábora nášho dnešného súpera.

Nečaká nás vôbec ľahký súboj, ale napriek tomu urobíme všetko čo bude v našich silách, aby sme zvíťazili, potešili vás dobrým hokejom, ale hlavne, aby ste sa spolu s vašimi polovičkami na Valentína dobre zabavili 🙂

Please follow and like us:
fb-share-icon