V špeciálnom Valentínskom zápase privítame Brezno, zaľúbené páry ZADARMO

Druhý a poslednýkrát v tejto sezóne k nám pricestujú rytieri z Brezna! Dnešný večer prinesie atraktívny súboj nováčikov, v ktorom vedieme 2:1 na zápasy. Súper posilnený o hráčov Spišskej Novej Vsi ale v predchádzajúcom období odohral výborné zápasy a aj dnes bude chcieť určite bodovať!

Očakávame vyrovnaný duel, rovnako ako tomu bolo naposledy na ľade Brezna, kde sme vybojovali cenné víťazstvo futbalovým výsledkom 1:0. Rozbehnutí rytieri včera naplno bodovali po víťazstve 4:1 nad Humenným a prídu odhodlaní tento výsledok potvrdiť aj do Slovalco arény.

Bude to však úplne iný zápas s príchuťou derby, pretože rovnako ako Brezňania, aj my sme v súťaži nováčikom a bojujeme o čo najlepšie umiestnenie. Tabuľka je naklonená v náš prospech! Patrí nám 9. priečka so ziskom 52 bodov, rytieri sú 11. a nazbierali o 17 bodov menej, čo ale v takýchto derby zápasoch nemusí nič znamenať!

Dnešný zápas bude špeciálny, Valentínsky a ako darček od nás dnes všetky zaľúbené páry budú môcť fandiť na tribúnach ZADARMO! Jedinou podmienkou je vstup v režime OP a vstupenka s nulovou hodnotou z našej pokladne.

Neváhajte, neseďte doma a príďte na hokej! Užite si s nami netradičný Valentínsky večer a podporte Indiánov v ťažkom boji, tešíme sa na vás! Pokladňa Slovalco arény bude otvorená od 17:00.

Please follow and like us:
fb-share-icon