Posledný zápas základnej časti bez kapitána Mareka Pača

Ani sme sa nenazdali a máme pred sebou posledný zápas základnej časti, ktorý štartuje o 17:00 v Humennom. Štvrtý tím súťaže vďaka našej výhre nad Topoľčanmi preskočil práve Žochárov, pred ktorými si vytvoril dvojbodový náskok. A to je presne dôvod, pre ktorý nás dnes opäť nečaká nič jednoduché, pretože Levy urobia všetko pre to, aby si svoju pozíciu udržali.

Vzájomná bilancia hovorí v prospech súpera. Prvý zápas sme doma vyhrali výsledkom 4:1, ale ďalšie zápasy už bodoval súper naplno. Pre nás je zápas rovnako dôležitý, pretože Modré krídla naháňajú 5-bodovú stratu a majú k dispozícii dva zápasy k dobru.

Pred posledným kolom ešte stále nie je známy ani náš súper do kvalifikácie play off, ktorá štartuje už budúci týždeň. Trnava na ôsmom mieste má 63 a siedma Považská Bystrica 65 bodov. Panteri ale rovnako odohrali o dva zápasy menej a o ich konečnom umiestnení tak rozhodne koeficient. S najväčšou pravdepodobnosťou odohráme kvalifikáciu s Trnavou, ale dnešné kolo môže ešte priniesť prekvapenia.

Do Humenného sme vycestovali v pozmenenej zostave. Do brány sa po chorobe vracia Juraj Ovečka, ako center prvého útoku nastúpi opäť Marek Šramaty, zo zostavy kvôli zraneniu vypadol Filip Adamčík a choroba zabránila v ceste nášmu kapitánovi Marekovi Pačovi. Ako kapitán dnes Indiánov povedie Jakub Tatár, jeho asistentom bude Janis Andersons.

Sledujte priebeh a fandite Indiánom, budú to potrebovať!

Please follow and like us:
fb-share-icon