Predzápasový tréning aj s novými posilami

Včera večer sa hráči stretli na predzápasovom tréningu, ktorý bol v znamení príprav na dôležitý a náročný duel v Dolnom Kubíne, ktorý nás čaká už zajtra!

Naplno sa do prípravy naň zapojili aj naše čerstvé posily z neďalekého Zvolena. Martin Magdolen trénoval v tretej formácii s Braňom Srnkom a Marošom Gogom, Jakuba Dubinu tréneri zaradili do prvej obrany s Majom Molnárom. Či v takomto zložení nastúpia aj na zápas sa dozvieme zajtra, keď bude známa zápasová súpiska.

Obaja si tréning na novom žiarskom štadióne užívali. Naplno ukázali svoje kvality a bolo vidieť, že sa bavia hokejom. Najmä kombinácie Martina s Braňom a Marošom niekedy pripomínali hokejovú exhibíciu. Jakub je zase mimoriadne kvalitný obranca, ktorý vyniká hlavne veľkým prehľadom v hre a dobrým korčuľovaním. Za pozornosť stáli najmä ich vzájomné súboje, pri ktorých si nič nedarovali 🙂

Dnes má celý tím voľno, aby si hráči oddýchli a zregenerovali a už zajtra poobede vycestujeme do Dolného Kubína, zabojovať o dôležité víťazstvo a ďalšie ligové body aj s novými posilami!

Please follow and like us:
fb-share-icon