Priamy súboj o tretiu priečku, Trnave chceme vrátiť domácu prehru

Dnes o 17:30 nastúpia naši „indiáni“ na súboj v aréne trnavských „gladiátorov“. V posledných dvoch vonkajších zápasoch sme nebodovali a v piatkovom zápase v Dubnici sa nám po prvýkrát v sezóne stalo, že sme nedokázali streliť ani jeden gól. Sériu bez výhry na klziskách súperov sme tak natiahli už na štyri stretnutia. Celé mužstvo i realizačný tím určite chce dnes v Trnave túto nepriaznivú sériu konečne prelomiť a všetci sa dôkladne pripravovali na ťažkého súpera, z horných poschodí ligovej tabuľky.

Opäť to bude duel medzi tabuľkovými susedmi. Kvôli chudobnému bodovému zisku z posledných zápasov sme klesli na štvrté miesto. Práve Trnava nás preskočila, je na tretej priečke a mužstvo zo slovenského Ríma je na popredných pozíciách tabuľky.

V sedemnástich odohraných dueloch získali tridsaťjeden bodov, čo je o dva body viac, ako máme na svojom konte my. Z posledných dvoch zápasov si Trnavčania odniesli štyri body za jednu výhru po predĺžení a za druhú po samostatných nájazdoch. Na čele produktivity sú známi ostrieľaní harcovníci Roman Kukumberg a Michel Miklík. Do trnavského dresu sa po skusoch v extraligových Michalovciach nedávno vrátil aj šikovný hráč Dávid Okoličány. V tejto sezóne už stihol za gladiátorov odohrať šesť stretnutí a 35-ročný tréner Martin Baran s ním môže počítať aj do ďalších bojov.

Naši „indiáni“ by už určite veľmi radi po dlhšej dobe zaznamenali bodový zisk z vonkajšieho zápasu. Dôležitým faktorom, ktorý nás tlačí k potrebe zbierania bodov je stále aj vyrovnanosť tímov v ligovej tabuľke. Medzi štvrtou a ôsmou priečkou je rozdiel stále len tri body, preto je každý získaný bod mimoriadne cenný!

Podarí sa nám oskalpovať gladiátorov o ligové body v ich vlastnej aréne? Držte palce a fandite „indiánom“!

Please follow and like us:
fb-share-icon