Proti Modrým krídlam nastúpime s jasným cieľom, prerušiť negatívnu sériu!

O 18:00 privítame ďalšieho tabuľkového suseda. Modré krídla nám v prvom vzájomnom zápase uchmatli body po výhre 5:2. Teraz ich chceme späť a najmä chceme konečne prerušiť negatívnu sériu prehier!

Modrým krídlam patrí v tabuľke 10. priečka, so ziskom 22 bodov a rovnako sa im v predchádzajúcich zápasoch veľmi nedarilo. V 7. zápasoch získali len 4 body a ťahajú sériu troch prehier, keď nestačili na Topoľčany, Humenné a Martin.

Lídrom produktivity belasých je 23-bodový Dušan Klučiar, ktorý si zahral v tejto sezóne už aj za “áčko” a keďže Slovan hral svoj zápas už včera, je viac ako pravdepodobné, že do Žiaru pricestuje aj viac hráčov s extraligovými skúsenosťami.

Nám sa v posledných zápasoch nedarilo, pod čo sa podpísali aj zranenia. Dlhodobo nemôžeme počítať s Lukášom Lunterom a zápas s Dubnicou musel kvôli zraneniu vynechať aj kapitán Marek Pač. Ten je už ale opäť k dispozícii a povedie indiánov v dnešnom zápase. Tím doplnil Marek Šramaty, ktorý sa hneď pri premiére gólovo presadil a veríme, že na tento úspech nadviaže aj dnes. V zostave sa opäť objaví veľký bojovník Marek Heckl.

Vzhľadom k zhoršujúcej sa pandemickej situácii a aktuálne platným nariadeniam Úradu verejného zdravotníctva SR, je vstup divákov na zápasy aktuálne zakázaný. Súčasná situácia nás mrzí, ale žiaľ nie je v našej kompetencii to zmeniť. Ďakujeme za porozumenie, za vašu podporu a veríme, že čoskoro sa opäť stretneme na tribúnach. Fandite Indiánom!

Please follow and like us:
fb-share-icon