Prvýkrát doma!

Dnes o 17:30 nastúpime historicky prvýkrát na domáci zápas v TIPOS Slovenskej hokejovej lige. Našim súperom budú Levice, ktorým sme tesne podľahli v príprave, ale tá je už za nami a začala úplne nová súťaž. Dnes urobíme všetko preto, aby sme vyhrali a potešili domácich fanúšikov.

Levice majú rovnako ako my na konte jednu výhru a jednu prehru. V úvodnom kole podľahli Humennému výsledkom 1:4, ale doma s Martinom sa potešili z tesného víťazstva 2:1.

Levy sú udomácneným tímom súťaže a môžeme sa okrem kvalitného hokeja tešiť aj na známe a skúsené mená v zostave. Okrem Piačku a Salijiho figurovali v uplynulých zápasoch na súpiske aj bratia Richard a Róbert Hunovci.

Róbert má odohratých 16 extraligových sezón a takmer 700 zápasov v Liptovskom Mikuláši, Slovane Bratislava, Žiline, Košiciach, Poprade a v Banskej Bystrici. Za Banskú Bystricu nastupoval ešte v uplynulej sezóne. Vo svojej vrcholovej kariére si obliekol aj reprezentačný dres. Je trojnásobným majstrom Kazachstanu.

Jeho dvojička Richard toho v hokeji dosiahol tiež veľa. Odohral 15 extraligových sezón, počas ktorých rovnako ako Róbert, odohral bezmála 700 zápasov za Liptovský Mikuláš, Slovan, Žilinu, Košice a Poprad. Aj on si obliekol najcennejší dres a reprezentoval Slovensko. Spolu s bratom je trojnásobným majstrom Kazachstanu. V najvyššej súťaži nastúpil naposledy v sezóne 2019/20, kedy obliekal dres Liptovského Mikuláša a Popradu.

Dnes to bude mimoriadne kvalitný zápas proti skúsenému súperovi, ktorý si určite nenechajte ujsť! Zápas začína o 17:30 a pokladňa bude otvorená už tri hodiny pred zápasom. Tešíme sa na vás!

Please follow and like us:
fb-share-icon