S rokom 2022 sa rozlúčime súbojom na ostrie noža! V mimoriadne dôležitom zápase privítame Levice

Dnes sa v našej Slovalco aréne odohrá posledný zápas v tomto kalendárnom roku a bude to súboj na ostrie noža! O 18:00 našich „indiánov“ tentokrát vyzvú na duel „levy“ z neďalekých Levíc. Medzi fanúšikmi z oboch táborov je badať značnú rivalitu, takže ani hráči na ľade si určite zadarmo nič nedarujú.

Naša chuť po víťazstve je obzvlášť veľká aj kvôli skutočnosti, že sme Levice v dvoch vzájomných meraní síl tejto sezóny nedokázali zdolať. Na začiatku októbra si uchmatli z nášho ľadu 2 body po výhre po predĺžení a v strede novembra zvládli víťazne domáci duel výsledkom 4:1.

Aj v poslednom kole v stredu dokázali doma zvíťaziť nad Modrými krídlami 3:1, zatiaľ čo my sme po dobrom výkone v Považskej Bystrici siahali na body. Na konci sa však Považania tešili z tesného víťazstva 3:2.

Opäť to bude veľmi dôležitý súboj z pohľadu ligovej tabuľky. My sme si do nej po dvadsiatich šiestich stretnutiach pripísali tridsaťtri bodov a Levičania len o päť menej.

Dnes to bude naozajstná predsilvestrovská hokejová oslava. Pred zápasom sa bude podávať pravý „indiánsky“ guláš od nášho fanklubu, tak môžete prísť skôr, aby sa vám ušiel! 😀

O 18:00 sa so starým rokom rozlúčime tým najlepším fandením, akým vieme. Viete ako sa hovorí: „Ako na nový rok, tak po celý rok“. My si to však môžeme užiť už o niečo skôr. Tešíme sa na vás a nech sa z tribún ozýva „indiáni“ do toho!

Please follow and like us:
fb-share-icon