Semifinále začína! Štartujeme zápasmi v Žiline

Prvý dvojzápas nás čaká na ľade lídra a úradujúceho majstra. Vlci ovládli základnú časť a kráčajú nielen za obhajobou titulu, ale najmä za vysnívaným návratom do extraligy.

Svedčí o tom aj zostava, ktorá ponúka viaceré známe extraligové mená. Hráči ako Paukovček, Varga, Tomek, Sýkora, Mráz, Tibenský a ďalší, chccú urobiť všetko preto, aby sa im tento cieľ podarilo naplniť.

Vo štvrťfinále vyradili Topoľčany v piatich zápasoch a mali dostatočný čas na oddych aj prípravu.

My sme si zahrali všetky doterajšie série v maximálnej dĺžke. S Považskou Bystricou to bolo na päť zápasov a s Dubnicou až na sedem. Zápasové tempo môže byť našou výhodou, ale rovnako sa môže prejaviť aj únava.

Teraz ale na to nechceme myslieť a tak ako sme všetkých šokovali postupom medzi štyri najlepšie tímy súťaže, rovnako tak prichádzame naladení a odhodlaní bojovať aj do tejto série. Každý zápas začína od nuly a my budeme robiť všetko preto, aby sme zabodovali aj v Žiline!

Pozdravujeme všetkých fanúšikov, ktorí nám posielajú správy, odkazy a komentáre. Držte nám palce a my urobíme všetko preto, aby sme vás potešili dobrým hokejom a víťazstvom! Zápas môžete sledovať aj v priamom prenose na JOJ Šport.

Domáce zápasy nás čakajú v pondelok a v utorok v Slovalco aréne. Vstupenky sú dostupné online na našom webe vstupenky.hkmskziar.sk

Please follow and like us:
fb-share-icon