V Leviciach chceme potvrdiť postavenie favorita a vybojovať ďalšie dôležité body

Dnes naši „indiáni“ cestujú do Levíc, aby sa o 18:00 stretli v súboji s miestnymi „levmi“. Určite to bude stretnutie plné náboja a túžby získať ďalšie ligové body do tabuľky.

V prvom vzájomnom dueli v tejto sezóny sme na domácom ľade nešťastne podľahli Levičanom 2:3 po predĺžení. Naše mužstvo je odhodlané vrátiť túto prehru dnešnému súperovi, na jeho vlastnom území. Podľa našich informácií, do Levíc vyráža aj početný výjazd našich fanúšikov, takže veríme, že vytvoria na tamojšom štadióne pravú „indiánsku“ atmosféru, ako sa patrí.

Stredajšia vysoká výhra nad Považskou Bystricou 7:2 nás vyšvihla opäť na druhé miesto v tabuľke. To nás stavia do role papierového favorita v dnešnom zápase, keďže náš súper z Levíc nazbieral pätnásť bodov v rovnakom počte stretnutí. To ho radí na desiatu priečku. V posledných dvoch zápasoch Levičania nestačili na Modré krídla a Trnavu, ale predtým dokázali dvakrát zvíťaziť po predĺžení nad reprezentačnou osemnástkou a Dubnicou. A tak, ako sme sa už niekoľkokrát mohli presvedčiť, v tejto lige môže vyhrať každý s každým a tabuľkové postavenie nemusí vždy znamenať víťazstvo papierového favorita. Výrazným impulzom pre domácich môže určite byť návrat bratov Hunovcov a odvolanie trénera Ivana Dorniča.

Zaujímavosťou mužstva Levíc je aj to, že v doterajšom priebehu sezóny vedú produktivitu tímu traja ruskí útočníci. Tým najproduktívnejším je 22-ročný Vladislav Leshchenko so sedemnástimi bodmi za sedem gólov a desať prihrávok a to „levom“ v troch dueloch chýbalAko sme už v úvode spomenuli, naše mužstvo bude mať dnes o 18:00 v Leviciach veľkú podporu, a tak „indiáni“ budú chcieť vylepšiť nepriaznivú sériu vo vonkajších zápasoch. Aj vy cestujete do Levíc alebo zostávate fandiť doma? Či už tak alebo tak, fandite „indiánom“.