V Považskej nastúpime s ďalšou posilou, chceme konečne panterov zdolať!

S Považskobystričanmi sme ešte nevyhrali, aj keď sme boli k bodom veľmi blízko a oba zápasy skončili rozdielom jediného gólu.

Robíme všetko preto, aby sme boli stále lepší a aj keď nemôžeme tešiť fanúšikov na tribúnach, chceme vás potešiť aspoň nadiaľku. Neustále pracujeme na posilňovaní kádra a aj dnes do Považskej Bystrice cestujeme s novou posilou!

Zostávame verní našej filozofii dávať priestor mladým hráčom a sme radi, že ďalší perspektívny hokejista z nášho regiónu si oblečie indiánsky dres.

Proti Panterom nastúpi v útoku 18-ročný hokejista zo Starej Kremničky, Samuel Rajčan. Hokejovo vyrastal vo Zvolene a ešte vo veľmi mladom veku odišiel do Vítkovíc, kde pôsobil nepretržite od sezóny 2017/18. O dva roky neskôr reprezentoval Slovensko v kategórii do 17 rokov a teraz prichádza domov, aby posilnil Indiánov.

Veríme, že aj jeho príchod bude, tak ako v prípade chalanov, ktorí nás posilnili v predchádzajúcom období, veľkým prínosom.

V bránke sa dnes od úvodu predstaví “Novozámčan” Jakub Lackovič, Martin Jakúbek sa posúva do prvej formácie k Halamovi s Magdolenom, po chorobe sa vracia do zostavy Jakub Tatár a zo Zvolena pomôžu Babeliak s Ďurišom. Držte nám palce a fandite Indiánom!

Please follow and like us:
fb-share-icon