V prvom prípravnom zápase privítame Levice

Už zajtra o 18:00 čaká indiánov prvý prípravný zápas s účastníkom SHL. Levické Levy preverili kvality nášho tímu aj v minuloročnej príprave, ale do reálnej súťaže sme žiaľ kvôli pandémii nezasiahli. Fanúšikovia sa teda môžu opäť po roku tešiť na zápasovú atmosféru.

Tréner Norbert Javorčík skladá mužstvo a vyberá hráčov, ktorí budú počas sezóny obliekať dres Žiaru nad Hronom a aj zajtrajšie stretnutie, v ktorom hráči absolvujú zápasovú previerku, určite ku skladaniu kádra významne pomôže.

Keďže sa Žiar nad Hronom nachádza v zelenej zóne, zápas bude dostupný pre širokú verejnosť bez obmedzenia, ale kvôli protipandemickým opatreniam, ktoré sme povinní dodržiavať, bude možné vpustiť na štadión len 500 divákov. Vstupenky na zápas budú dostupné v pokladni na zimnom štadióne od 16:00. Cena vstupenky je 3 €.

Všetkých fanúšikov, ktorí sa už nevedia dočkať úvodného buly žiadame, aby prišli v dostatočnom predstihu, pretože všetky predpísané opatrenia môžu vstup na štadión spomaliť. Z tohto dôvodu otvárame štadión už dve hodiny pred zápasom.

Please follow and like us:
fb-share-icon