Večerný súboj Indiánov s martinskými Rytiermi, naživo na JOJ Šport

Štvorzápasová séria zápasov doma je za nami a my sme z nej dokázali vyťažiť celkovo päť bodov do tabuľky, čo je určite menej, ako sme chceli získať. Teraz po dvoch týždňoch prišiel čas vycestovať na ľad súpera a dnes to bude poriadne horúci ľad!

Indiáni sa o 19:30 stretnú v dueli s rytiermi z Martina, s ktorými nemáme z minulej sezóny najlepšiu bilanciu. Hneď v úvodnom kole minulého ročníka sme v Martine dokázali zvíťaziť, ale v ostatných troch stretnutiach s týmto súperom sme prehrali. Aj kvôli nepriaznivej bilancii sa naše mužstvo pokúsi po dlhšom čase zabodovať naplno, pretože rozdiely v ligovej tabuľke sú malé a každý bod sa počíta.

Martinčania majú v kádri niekoľko skúsených hráčov, na čele s 39-ročným obrancom Igorom Bobčekom, no kostru tímu tvoria hlavne mladíci. Veď najproduktívnejším hráčom mužstva je 23-ročný Michal Juščák, ktorý v šiestich zápasoch strelil päť gólov a pridal k nim jednu asistenciu. Rytieri odohrali o dve stretnutia menej ako my a zo šiestich duelov si odniesli deväť bodov, čo ich zaraďuje na ôsmu priečku v tabuľke. Celok Martina už druhú sezónu vedie ako hlavný tréner skúsený 50-ročný Daniel Babka. Jeho asistentom je Ján Tabaček, ktorý je aj športovým manažérom klubu. Obidvaja menovaní majú bohaté hráčske skúsenosti.

Bude to tiež súboj dvoch tabuľkových susedov, v ktorom naši Indiáni narazia na veľmi ťažkého súpera, ale ako im to je vlastné, budú bojovať do poslednej sekundy. Ak nemôžete vycestovať povzbudiť našich chlapcov do Martina, nezúfajte. Tento zápas vysiela televízia JOJ ŠPORT. Či už budete o 19:30 na Martinskom štadióne alebo doma pred obrazovkami, držte silno palce a fandite Indiánom!

Please follow and like us:
fb-share-icon