Začína PLAY OFF! V kvalifikácii bojujeme proti gladiátorom

Základná časť súťaže je definitívne za nami. V historicky prvej sezóne v Tipos SHL sme vybojovali 59 bodov a ako nováčik sme sa prebojovali do kvalifikácie, v ktorej sa pobijeme o postup do štvrťfinále, čo by bol ďalší historický úspech.

Ligová tabuľka rozhodla o tom, že v kvalifikačných bojoch sa postavíme tvarou v tvár trnavským gladiátorom. Vďaka lepšiemu umiestneniu po základnej časti bude mať v úvodných súbojoch náš súper výhodu domáceho prostredia a rovnako aj v prípade rozhodujúceho zápasu. Kvalifikácia o postup do play off sa hrá na tri víťazné zápasy.

Vzájomná bilancia hovorí v náš prospech! Úvodný zápas sme vyhrali v Trnave výsledkom 6:3, ale v Slovalco aréne si uchmatli body gladiátori víťazstvom 3:1. Ďalšie dva zápasy sme už ale opäť ovládli my. Z Trnavy sme priniesli body po víťazstve 5:3 a doma sme formu potvrdili výsledkom 3:1.

Úvodný zápas nás čaká už zajtra v Trnave, so začiatkom o 17:30, druhý zápas je naplánovaný už na stredu a prvýkrát v záverečných bojoch sa predstavíme v Slovalco aréne už v piatok o 18:00! Zápas sa uskutoční v režime ZÁKLAD a konečne si môžeme užiť poriadnu hokejovú atmosféru. Zápas bude totiž môcť sledovať na tribúnach až 1000 divákov. Predpredaj vstupeniek bol spustený online, preto neváhajte a využite možnosť vybrať si najlepšie miesto. Tešíme sa na vás!

Please follow and like us:
fb-share-icon