Zajtra proti Dubnici si budeme chcieť pripísať ďalšie cenné body do tabuľky

Zajtrajší zápas proti Spartaku Dubnica bude mať niekoľko súvislostí s číslom tri. Pre Indiánov to bude v poradí tretie domáce stretnutie v novom roku, ktorým sa na chvíľu rozlúčia s domácim ľadom. Zároveň to bude tretí vzájomný duel v tejto sezóne a keďže sme posledné dva úspešne zvládli, budeme chcieť zvíťaziť aj do tretice.

Opäť sa bude hrať o mimoriadne dôležité body, pretože Spartakovci majú zo šiesteho miesta ligovej tabuľky len trojbodový náskok pred naším tímom. V tomto ročníku zvíťazili celkovo v šestnástich zápasoch a v štrnástich získali menší počet bodov ako ich súper. Za zmienku stojí decembrová výmena hlavného trénera na dubnickej lavičke, keď Dušana Gregora nahradil Roman Chatrnúch. Najzvučnejšími menami v jeho hráčskom kádri sú Radoslav Tybor a Marek Hovorka. Prvý menovaný z tejto dvojice je suverénnym lídrom tímovej produktivity. Na svoje osobné konto si dokázal pripísať tridsať kanadských bodov, keď strelil štrnásť gólov a šestnásťkrát asistoval.

Veríme, že všetci Indiáni podajú na ľade aj na tribúnach oduševnený výkon, aký je im vlastný. Príďte zajtra do Slovalco arény k tomu prispieť svojou troškou aj vy. Tešíme sa na vás!

Vstupenky v predpredaji na: https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky/sektor/oaZcPtuELG3938EbB

foto: Dušan Pethö

Please follow and like us:
fb-share-icon