Zápas proti mladíkom do 18 rokov pred zaplnenými tribúnami v predlžení rozhodol dvojgólový Viktor Fekiač

V náročnom súboji proti slovenskej reprezentácii do 18 rokov Indiáni aj vďaka peknej diváckej kulise získali dva body. Mladíci boli v zápase, ktorý dospel do predlženia húževnatým súperom, čo sa aj odzrkadlilo na konečnom výsledku. Úvodný gól stretnutia padol do našej bránky, ale ešte v prvej tretiny sme dokázali vyrovnať skóre na 1:1. Na začiatku tej druhej mladé nádeje opäť gólovo udreli a jednogólové vedenie si udržali až do konca tejto  tretiny. Takmer počas celej poslednej časti hry sme si vytvárali príležitosti. Jednu z nich sme využili na vyrovnávací gól. Napriek našej veľkej snahe naplno bodovať už diváci nevideli v základnom hracom čase žiadny gól. V päťminútovom predlžení sme strelili gól, ktorý nám po výsledku 3:2 pre nás zabezpečil bod navyše. Ďakujeme všetkým fanúšikom za fantastickú atmosféru, ktorá pomohla nášmu tímu doviesť tento zápas do víťazného konca.

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom – JOJ ŠPORT Slovensko „18“ 3:2 pp (1:1, 0:1, 1:0 – 1:0)

Góly: 12. N. Gašpar (V. Fekiač, Kremnický), 44. V. Fekiač (Pač, Jakúbek), 64. V. Fekiač (Jakúbek, Pač) – 5. Lašš (Šimon, Šatan), 21. Tomík (Beluška, S. Húževka). Vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, strely na bránku: 59:23. Rozhodovali: Mĺkvy, Rojík – Nosek, Šcurka – 1935 divákov.